Menu

Viešbutis FLORES

Viešbutyje FLORES ir rafinuotame SPA centre su žiemos sodu Druskininkuose Jus pasitiks rytietiška dvasia, kruopščiai ir rūpestingai atliekamos SPA procedūros ir neprilygstamas dekoras.

Žiemos sode ir SPA centre kiekviena interjero detalė Jus nukels į Balio salą Indonezijoje – nuo įspūdingos apdailos smulkiausio akmenėlio iki baldų ar šviestuvų, kurie buvo pagaminti rankomis ir atplukdyti iš tolimųjų egzotiškųjų Rytų… Smiltainis, marmuras, medis – natūralios apdailos medžiagos užburia švelniais žemiškais atspalviais ir sukuria išskirtinumo pojūtį. Jūros nuskalauti akmenėliai sugulė į žiemos sodo sienas, bambukų vamzdeliai apjuosė kolonas, šviestuvai tarsi paukščių lizdai nutūpė palubėse, mozaikoje „In Vivo“ sustingo jūros gelmių gyventojai… Smiltainio skulptūros, išraižytos įvairiausiais ornamentais, primena Indonezijos šventyklų didybę, vandens čiurlenimas veikia raminančiai, akį traukia ryškių tropinių spalvų natūralių augalų siena, o arbatos prisėsti išgerti kviečia išraiškingo stiliaus pinti krėslai… SPA centre procedūros bus atliekamos ant išskirtinių vandens masažinių stalų, tropikų lietaus plaunamų gultų bei marmuro luitų.

Viešbutyje įrengti 42 vienviečiai, dviviečiai, liukso klasės kambariai bei apartamentai. Kambariuose rankos tiesiasi paglostyti iš bananų lapų ar nendrių supintų kilimų, lovūgalius puošiančių medžio gabalėlių mozaikos,  šviesos atspindžiai žaidžia plonyčio metalo šviestuvų ažūruose, pėdas maloniai kutena natūralūs kilimai… Marmuriniuose vonios kambariuose stebina ypatingų formų kriauklės išskaptuotos iš marmuro arba iš itin tvirto medžio, šimtmečiais gulėjusio žemėje. Pro langus atsiveria Druskininkų senamiesčio panoraminis vaizdas arba Nemuno vingis.

Naujasis modernus FLORES pastatas įsikūręs pačiame Druskininkų miesto centre: viena stiklinė galerija jungia jį su Druskininkų vandens parku, kita – su Druskininkų gydykla.

Atvykite pas mus tyrinėti, stebėti, grožėtis ir, žinoma, ilsėtis…

 

Vilniaus al. 13, Druskininkai, LT-66119, Lietuva

Tel. +370 697 08000, +370 697 08111

flores@aquapark.ltwww.floreshotel.lt