Menu

Nusileidimo kalneliai

bermudai
BERMUDAI

Nusileidimo kalnelis BERMUDAI – pats ilgiausias nusileidimo kalnelis Druskininkų vandens parke.

Jo ilgis net  212 metrų, nusileidimo kampas – 11 laipsnių. Leidžiantis BERMUDŲ kalneliu naudojamos vienvietės arba dvivietės nusileidimo padangos. Vaikams, sulaukusiems 12 metų, jau leidžiama vieniems išbandyti šį pilną netikėtumų nusileidimo kalnelį.

Tamsa, garso efektai, griaustinis, žaibas ir kiti įvairūs netikėtumai laukia Jūsų šiame nuotykių kelyje…

ekstremalus
EKSTREMALUS

EKSTREMALUS nusileidimo kalnelis tik tiems, kurie nebijo nesvarumo būsenos ir ekstremalių situacijų. Nusileidimo kalnelio ilgis – 140 metrų, vaikams, sulaukusiems 13 metų, jau leidžiama išbandyti šį kalnelį.
Didelis greitis, emocijų antplūdis ir gaivi vandens banga…

adrenalinas
ADRENALINAS

Nusileidimo kalnelis ADRENALINAS skirtas drąsiems ir mėgstantiems nuotykius. Kalnelio ilgis – 80 metrų, juo gali leistis asmenys, sulaukę 13 metų. Leidžiantis ADRENALINU padangos nenaudojamos. Didžioji kalnelio trasos dalis yra lauke, tačiau šalčio nepajusite net ir žiemos metu!

azartas
AZARTAS

AZARTAS – 107 metrų nusileidimo kalnelis, su daugybe posūkių… Šiuo kalneliu čiuožiama be padangų, juo leidžiama čiuožti vaikams nuo 10 metų.

AZARTO posūkiuose – aštrūs pojūčiai…

srautas
SRAUTAS

SRAUTAS – tai  atviras nusileidimo kalnelis pradedantiesiems, skirtas čiuožti su nusileidimo padangomis (vienvietėmis arba dvivietėmis). Šiuo kalneliu leidžiama leistis ir vaikams nuo 8 metų.

Pralėksite 80 metrų akimirksniu, net nepajutę atstumo. Pasijusite tarsi nešami sraunios ir pašėlusios kalnų upės…

sukurys
SŪKURYS

SŪKURYS – tai 40 metrų ilgio nusileidimo kalnelis, kurio pabaigoje – didžiulis uždaras kamuolys… Šiuo nusileidimo kalneliu leidžiama leistis vaikams tik nuo 13 metų. SŪKURIU leidžiantis padangos nenaudojamos.

Jūs lekiate neįprastu greičiu, nejausdami net savo kūno svorio, staiga patenkate į didelį uždarą kamuolį, kuriame pagreitis lėtėja ir lėtėja, Jūs įkrintate į  vandens baseiną…