Menu

Kitos paslaugos

POILSIO ERDVĖ

 

Pavargę po pramogų vandens parko baseinuose ir nusileidimo kalneliuose, galite tiesiog pagulėti, pailsėti poilsio erdvėje. Tyliai skambanti muzika, maloni aplinka, burbuliuojančios vandens kolonos leis Jums ramiai paskaityti žurnalus, laikraščius.

 

KASKADOS IR KRIOKLIAI

 

Didžiajame baseine šniokščiančios vandens kaskados – nepakartojamas kūno masažas… Vandens procedūros ir masažas padeda palaikyti gyvybingumą, gerą fizinę formą bei savijautą.
Kaskados puikiai tinka kaklo ir nugaros srities masažui.

 

PIRTYS

Vandens pramogų erdvėje įrengtos dvi pirtys – Oazė ir Karakum, vaikams skirtoje erdvėje – speciali pirtis mažiesiems.

KARAKUM1

TRENIRUOKLIAI-DVIRAČIAI VANDENYJE

Judėjimas vandenyje teigiamai veikia visą organizmą, pirmiausiai judėjimo ir atramos sistemą – treniruojami raumenys, didėja sąnarių paslankumas ir amplitudė. Vandens spaudimas keičia odos ir poodinių audinių, tuo pačiu ir viso organizmo kraujotaką ir širdies darbą. Spaudimas į krūtinės ląstą, pilvo sienelę keičia kvėpavimą – pasunkėja įkvėpimas, palengvėja iškvėpimas – taip yra treniruojamos kvėpavimo ir kraujotakos sistemos. Krūvio metu gerėjanti periferinė kraujotaka teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemos darbą, skatina medžiagų apykaitą ir padeda kovoti su celiulitu. Treniruotės vandenyje padeda greičiau atkurti sutrikusias organizmo funkcijas.

Papildomą naudą minant vandens dviratį ar naudojantis elipsiniu treniruokliu turi natūralios vandens savybės – hidrostatinė keliamoji jėga padeda sumažinti kūno svorį netraumuojant sąnarių, leidžia mažesnėmis pastangomis atlikti didesnės amplitudės judesius, skausmingų judesių metu apsaugo nuo skausmo ar nevalingų raumens susitraukimų, uždegimo paūmėjimo. Didesnis nei oro vandens klampumas didina pasipriešinimą judesiui iki 60 kartų – greitų ir staigių judesių metu pasipriešinimas didėja, jiems atlikti reikalinga didesnė jėga, o štai lėtus ir tolygius judesius vandenyje atlikti daug lengviau. Šiltas vanduo gerina kraujotaką, keičia raumenų tonusą, mažina skausmą.

Registracija vaikų erdvėje