Menu

Garinės pirtys

KRISTAL

Druskininkų vandens parko pirtyje KRISTAL – įvairių aromatų dvelksmas… Aromatai kelia nuotaiką, nuima susierzinimą, nuovargį. Kvėpavimo takais pro išsiplėtusias odos poras į organizmą patenkančios naudingos medžiagos gerai veikia centrinę nervų sistemą, kartu pagerėja vidaus organų, ypač širdies ir kraujagyslių veikla. Garinė pirtis puikiai valo ir atgaivina odą. KRISTAL pirties temperatūra – 50°C, drėgmė – 95 procentai.

AMBER

Dvi pirtys, pavadintos AMBER vardu, savo spalvomis panašios į geltonojo ir juodojo gintaro kambarius, skirtus privačiam poilsiui. Šiose pirtyse yra vykdomos individualios mokamos pirčių programos su medumi ir druska, veido kaukėmis, šokolado ir jūrinių dumblių kūno kaukėmis. Visomis procedūromis galima mėgautis atskirai nuo kitų lankytojų.

AFRODITA

Pirtyse AFRODITA ir ARTEMIDA vyrauja senovės Romos interjeras, antikinių sienų ir kolonų motyvai… Pirties temperatūra – 40°C, drėgmė – 95 procentai.

AIDA

Pirtyje AIDA purpuro ir aukso spalvų derinys apgaubs Jus prabangia atmosfera, aukšti kupolai ir kolonos primins Jums įspūdingą rūmų menę, pripildytą raminančio levandų kvapo. Didžiausioje mūsų garinėje pirtyje kasdien vykstančios pirties programos su medumi bei druska atgaivins kūną ir pažadins visus pojūčius.

ARTEMIDA

Pirtyje ARTEMIDA – įmontuotas ekranas, kuriame matysite nuostabius besikeičiančius gamtos vaizdus, girdėsite atpalaiduojančią muziką ir užuosite malonius aromatus. Kasdien pirtyje ARTEMIDA rengiamos pirties programos – veido kaukės. Pirties temperatūra – 45°C, drėgmė – 50 procentų.

FARAON

FARAON – egiptietiško interjero rytietiška pirtis, kurioje pasijusite tarsi prabangiuose Egipto faraono rūmuose. Ant sienų – tapyba ir freskos iš senovės Egipto dievų gyvenimo, žvaigždėtas dangus, sklindanti rami egiptietiška muzika.
Pirties temperatūra – 45 laipsniai, drėgmė – 60 procentų.

ISIDOS

ISIDOS – romėniška pirtis, kurioje vyrauja lengva, maloni atmosfera. Interjere – pano su skarabėjais ir kitais senovės Egipto motyvais. Pirties temperatūra – 45 °C, drėgmė – 70 procentų. ISIDOS pirtyje savaitgaliais ir švenčių dienomis rengiamos specialios pirties programos nuogaliams (su medumi, druska).

URSUS

Druskininkų vandens parko uždarame lauko kiemelyje – dvi rąstinės lauko pirtys. Garinėje pirtyje URSUS visada rasite druskos, kuria galėsite išsitrinti kūną. Šalia pirties – akmeninė siena, iš kurios trykšta šalto vandens srovė, sūkurinė vonia bei lauko baseinas.

HAMAM

HAMAM pirtys – tai Artimųjų Rytų maudymosi tradicija. Arabiškas žodis „hamam” reiškia „šildytis”. HAMAM pirtyse maudymosi ceremonija yra ypatinga. Iš pradžių po dušu nuplaunamos dienos dulkės, vėliau užsukama į garo kambarį, kuriame atliekamas švelnus masažas. Intensyvi šiluma atveria odos poras ir skverbiasi į raumenis. Po masažo vėl apsiliejama vandeniu ir einama į poilsio kambarį, kuriame galima atsivėsinti, pailsėti ir išgerti gaivinančios arbatos. Druskininkų vandens parko HAMAM pirtis – tai marmuru išklotos patalpos, kurių viduje didelis šildomas stalas, skirtas gulėti, bei masažo stalai. HAMAM pirtyje vyrauja maloni šiluma ir švelnus apšvietimas, interjere vyrauja marmuro mozaikos, aukso spalvos dušai.