Menu

5D kinas

5D CINEMA ATSINAUJINO!
Druskininkų vandens parko II a. veikiančiame 5D Cinema kino teatre įrengta NAUJAUSIA 5D ĮRANGA!
Žiūrovų laukia NAUJAS REPERTUARAS  ir NAUJI PAPILDOMI SPEC.  EFEKTAI!
Šiandien 5D kino teatras siūlo Jums naują repertuarą – net 23 geriausius filmukus, 14  iš jų jau galite pamatyti pas mus.
 
5D CINEMA kino teatras kviečia įvairaus amžiaus lankytojus (rekomenduotina nuo 5 metų).
Atsižvelgiant į lankytojų amžiaus bei lūkesčių įvairovę, 5D kino teatras siūlo įvairių žanrų bei trukmės filmukus, nepalikdamas abejingų nei vaikų, nei suaugusių. 5D CINEMA kino teatre reguliariai atnaujinamas filmų iki 6 min. trukmės repertuaras. Vienu metu 5D kiną gali stebėti nuo 1 iki 4 žiūrovų, todėl čia nėra jokių filmo žiūrėjimo tvarkaraščių. Ateini, sulauki savo eilės ir žiūri pasirinktą filmuką (-us)!

5D kinas (5D cinema) – tai jau Lietuvos žiūrovams gerai pažįstamas 3D (trijų matmenų vaizdas), kurį papildo specialus efektai, tokie kaip pvz .: muilo burbulai, dūmai, perkūnija, manevringa, sinchroniškai su vaizdu judanti platforma (judančios grindys), vėjo ir lietaus imitacija, žiurkių efektas (papildomas judėjimas kojų zonoje), speciali garso įranga ir t.t.

5D formatas tai visai kitokia filmo rodymo/žiūrėjimo technologija/tradicija, todėl 5D kinas leidžia panerti į nepamirštamų jausmų ir pojūčių oazę, pajusti skrydžio bei kritimo jausmus, maksimaliai realiai išgyventi įvairias ekstremalias situacijas, susipažinti su Žemės bei kitų planetų gyventojais. Specialūs 3D akiniai maksimaliai paryškina filmo realybės efektą, vaizdas tarsi atgyja, o Jūs tampate pagrindiniu filmo veikėju. Taigi drąsiai galime sakyti, kad

5D KINAS –  TAI TIKRAS ADRENALINAS!

 

 

 

 

Darbo laikas:

 

I

12.00-18.00

II-V

12.00-22.00

VI-VII

10.00-22.00

Tel. +370 645 45854