Menu

Jau pasitikome 4 000 000 lankytoją!

4 mln. Druskininkų vandens parko lankytoja: „Parke lankausi jau dešimt metų

4 000 000 lankytoja tapo kaunietė Audronė Domanaitienė šeštadienį, liepos 15 d., Druskininkų vandens parke įsigijusi 3 valandų bilietą. „Parke lankausi jau dešimt metų ir šiandien nė nesitikėjau tapti jubiliejine lankytoja“ – savo nuostabos neslepia A.Domanaitienė, į vandens parką atvykusi su vyru ir jauniausiu sūnumi. „Esu ištikima Jūsų klientė, mūsų šeima mėgsta keliauti po Lietuvą ir dažnai kelionės maršrutas veda pro Druskininkus. Net negirdėjau, kad laukiate jau 4 mln. lankytojo, tiek dėmesio nesu gavusi“ – kukliai priimdama sveikinimus teigė jubiliejinė lankytoja.

Pirmąjį milijonąjį lankytoją vandens parkas sveikino 2009 m. birželio 26 d., antrąjį – 2012 m. rugsėjo 6 d., trečiąjį – 2015 m. vasario 6 d. Vidurvasarį lankytojų skaičiui persiritus per 4 milijonų ribą, prognozuojama, kad iki metų pabaigos jų skaičius pasieks 4,2 mln., o 5 mln. lankytoją vandens parkas pasitiks 2020 m. pradžioje.

2006 m. tapęs Druskininkų kurorto simboliu ir vienu iš kertinių atgimstančio miesto akmenų, vandens parkas  išaugo į pelningai dirbantį centrą AQUA, kuriame po vienu stogu ne tik du viešbučiai AQUA ir FLORES, senąsias sveikatinimo ir kurortinio gydymo tradicijas puoselėjanti Druskininkų gydykla, SPA centrai, bet ir boulingas, naktinis ir sporto klubai, restoranas-picerija. Jubiliejinė vandens parko lankytoja Audronė Domanaitienė su vyru galės mėgautis nuostabiu savaitgaliu centre AQUA, įvertindama jo privalumus. Centro AQUA direktoriaus pavaduotoja Rasa Černiauskienė, įteikdama  4 mln. lankytojo statusą liudijantį dokumentą akcentavo, kad jos laukia pramogų ir poilsio savaitgalis egzotiškame keturių žvaigždučių viešbutyje FLORES, pramogos vandens parke ir 20-ies pirčių erdvėje, sveikatinimo procedūros Druskininkų gydykloje bei saldi, daugiau nei 10 kilogramų sverianti ir vieno metro aukštį siekianti, staigmena – restorano „Romnesa“ specialiai jai iškeptas šakotis. „Jis toks didelis! Dalį jo paliksiu Jums – tiems, kurie kaskart parduoda mums vandens parko bilietus” – sake Audronė ir savo pažadą įgyvendino, pavaišindama šakočiu vandens parko kasų administratorius.Audronė Domanaitienė su šeima. Andriaus Švitros nuotrauka (1)

4 mln. DVP lankytoja. Andriaus Švitros nuotrauka