Menu

Druskininkų gydykla

Tapk Druskininkų gydyklos draugu is320

 

Druskininkų gydykla – tai šiuolaikinių technologijų, šimtametės kurortologijos patirties ir tradicijų asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas. Joje įrengtos modernios gydomojo purvo vonios, mineralinio vandens vonios ir baseinas, garinė pirtis, masažo, fizioterapijos, kineziterapijos, krioterapijos kabinetai, poilsio kambariai, žiemos sodai ir mineralinio vandens biuvetės.

Gydytojai, įvertinę paciento sveikatos būklę, skiria gydomąsias, sveikatinimo procedūras, kurias atlieka kvalifikuoti specialistai.

Druskininkų gydykloje naudojami mineraliniai vandenys priskiriami chloridinių natrinių kalcinių mineralinių vandenų grupei ir pagal mineralizaciją yra mažos, vidutinės, aukštos mineralizacijos ir sūrymai. Į vonias ir baseiną vanduo patenka tiesiai iš gręžinių, esančių Gydyklos parko teritorijoje, o gydomosios durpės kasamos iš karjero, esančio Mašnyčių kaime. Visos gydomosios procedūros atliekamos naudojant natūralų mineralinį vandenį ir gydomąjį purvą.

 

BENDROSIOS BALNEOTERAPIJOS IR PELOIDOTERAPIJOS INDIKACIJOS

Gydomosios procedūros efektyvios siekiant stiprinti sveikatą, išvengti ligų, taip pat sergant judėjimo ir atramos, virškinimo, periferinės nervų, kvėpavimo, endokrininės sistemos, širdies ir kraujagyslių sistemos (I–II st.), odos ligomis, esant medžiagų apykaitos sutrikimams, ginekologiniams ir urologiniams susirgimams.

 

BENDROSIOS BALNEOTERAPIJOS IR PELOIDOTERAPIJOS KONTRAINDIKACIJOS

Būklės, dėl kurių negalima taikyti balneologijos ir peloidoterapijos – tai ūminės visų ligų stadijos, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos (sunkiai koreguojamas kraujospūdis, stenokardiniai skausmai, kai kurie ritmo ir laidumo sutrikimai, didesnis nei II laipsnio širdies nepakankamumas), aktyvūs infekciniai ar autoagresiniai procesai (tuberkuliozė, reumatas, sklerodermija), piktybiniai augliai, kraujo ligos, epilepsija, psichinės ligos, narkomanija, nėštumas ir maitinimas krūtimi.

 

DRUSKININKŲ GYDYKLOJE TEIKIAMOS AMBULATORINĖS REABILITACIJOS PASLAUGOS:

Ambulatorinė reabilitacija I:

 • Judamojo atramos aparato pažeidimai. Trukmė  12 dienų.
 • Kraujotakos sistemos ligos. Trukmė  10 dienų.
 • Endokrininės ligos. Trukmė 12 dienų
 • Virškinimo sistemos ligos. Trukmė 10 dienų.

Ambulatorinė reabilitacija II:

 • Nervų sistemos ligos. Trukmė  14 dienų.
 • Judamojo atramos aparato pažeidimai. Trukmė  14 dienų.
 • Endokrininės ligos. Trukmė 14 dienų
 • Virškinimo sistemos ligos. Trukmė 14 dienų.

 

Atvykstantieji ambulatorinei reabilitacijai turi turėti šiuos dokumentus:

 1. galiojančią  pažymą, išduotą Teritorinėje ligonių kasoje(TLK), suteikiančią teisę į kompensaciją už medicininę reabilitaciją.
 2. išrašą iš medicininių dokumentų (forma 027/a), kurią privalo užpildyti šeimos gydytojas arba gydantis gydytojas.
 3. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 4. Pensininko, invalidumo arba darbo biržos pažymėjimą.

Darbingiems ligoniams ambulatorinės reabilitacijos laikotarpiu išduodame elektroninius laikino nedarbingumo pažymėjimus.

Pacientams, atvykusiems į Druskininkų gydyklą su TLK pažyma ambulatorinei reabilitacijai, yra teikiamos SAM ministro įsakyme numatytos reabilitacinės paslaugos bei papildomos paslaugos, atsižvelgiant į poreikius. Gydymo programoje – mineralinio vandens ir gydomojo purvo vonios, klasikinis masažas, kineziterapija, fizioterapinės procedūros, psichoterapeuto konsultacijos, socialinio darbuotojo paskaitos.

Pacientams norintiems įsigyti daugiau papildomų  procedūrų, taikoma 20 % nuolaida (išskyrus visų tipų masažus).