Menu

Gydykla

Tapk Druskininkų gydyklos draugu is320

Druskininkų gydykla

Druskininkų gydykla – tai šiuolaikinių technologijų, šimtametės kurortologijos patirties ir tradicijų asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas. Joje įrengtos modernios gydomojo purvo vonios, mineralinio vandens vonios ir baseinas, garinė pirtis, masažo, fizioterapijos, kineziterapijos, krioterapijos kabinetai, poilsio kambariai, žiemos sodai ir mineralinio vandens biuvetės.

 

Gydytojai, įvertinę paciento sveikatos būklę, skiria gydomąsias, sveikatinimo procedūras, kurias atlieka kvalifikuoti specialistai.

 

Druskininkų gydykloje naudojami mineraliniai vandenys priskiriami chloridinių natrinių kalcinių mineralinių vandenų grupei ir pagal mineralizaciją yra mažos, vidutinės, aukštos mineralizacijos ir sūrymai. Į vonias ir baseiną vanduo patenka tiesiai iš gręžinių, esančių Gydyklos parko teritorijoje, o gydomosios durpės kasamos iš karjero, esančio Mašnyčių kaime. Visos gydomosios procedūros atliekamos naudojant natūralų mineralinį vandenį ir gydomąjį purvą.

 

BENDROSIOS BALNEOTERAPIJOS IR PELOIDOTERAPIJOS INDIKACIJOS

Gydomosios procedūros efektyvios siekiant stiprinti sveikatą, išvengti ligų, taip pat sergant judėjimo ir atramos, virškinimo, periferinės nervų, kvėpavimo, endokrininės sistemos, širdies ir kraujagyslių sistemos (I–II st.), odos ligomis, esant medžiagų apykaitos sutrikimams, ginekologiniams ir urologiniams susirgimams.

 

BENDROSIOS BALNEOTERAPIJOS IR PELOIDOTERAPIJOS KONTRAINDIKACIJOS

Būklės, dėl kurių negalima taikyti balneologijos ir peloidoterapijos – tai ūminės visų ligų stadijos, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos (sunkiai koreguojamas kraujospūdis, stenokardiniai skausmai, kai kurie ritmo ir laidumo sutrikimai, didesnis nei II laipsnio širdies nepakankamumas), aktyvūs infekciniai ar autoagresiniai procesai (tuberkuliozė, reumatas, sklerodermija), piktybiniai augliai, kraujo ligos, epilepsija, psichinės ligos, narkomanija, nėštumas ir maitinimas krūtimi.