Wydarzenia

Jeżeli Państwu dokuczył zgiełk dużego miasta i chcecie Państwo swobodnie zrelaksować się, to nocny klub, znajdujący się w Parku Wodnym w Druskiennikach, jest akurat tym miejscem, jakiego Państwo szukacie.

W klubie jest zainstalowana jedna z najlepszych na Litwie aparatura głosowa, sprowadzona na specjalne zamówienie aż z Niemiec, inkrustowany kryształami „Swarowski” system oświetleniowy, stwarzający szczególnie przytulną atmosferę. W klubie nie tylko smacznie się pożywicie, ale także zostaniecie zaskoczeni dużą ilością upajających cocktaili.
Ale to nie wszystko. Każdego roboczego dnia klubu specjalnie dla Państwa został przygotowany odrębny program nocny:
–  tancerki go-go;
–  nastrój poprawią koncerty na żywo;
– występy różnorodnych zespołów tanecznych, gra najlepszych krajowych oraz zagranicznych didżejów, zaś w dniach szczególnych są organizowane wieczorki tematyczne.

Przytulna atmosfera oraz wspaniałe występy tancerzy będą podniecać – na nudy naprawdę nie będzie miejsca i czasu. Zainteresowaliście się Państwo?
Zarezerwujcie więc miejsca na czarujący wieczór lub wynajmijcie cały klub na wieczór dla całej waszej firmy bądź na inną ważną okazję (club@aquapark.lt).

Informacja o wydarzeniach